Ви шукаєте обідній стіл для кухні та у ваших задумах підібрати ексклюзивне рішення? Пропонуємо Вам подивитися у бік виробу зі скла, він впишеться практично в будь-який інтер'єр і буде актуальним та сучасним довгі роки. Які бувають столи зі скла Ви дізнаєтесь у цій статті.

В даний час дизайн скляних столів дуже різноманітний і відрізняється своєю оригінальністю.


Форма стільниці. Бувають круглі, квадратні, прямокутні, овальні, у формі барила та інші. Завдяки своїй прозорості, скляні столи будь-якої форми мають візуальну легкість. Навіть класичний прямокутний стіл, виконаний зі скла, буде виглядати набагато витонченішим, ніж дерев'яний стіл при тих же параметрах. Також можна вибрати стіл із додатковою нижньою поличкою – це ще одна можливість зробити стіл оригінальним, доповнивши його декором, зробленим власноруч.

Колір стільниці. Тут можна підібрати 1000 та один варіант обов'язково буде Ваш.

По-перше, існують різні поверхні скляних столів:

- Звичайні прозорі та безбарвні, які пройшли загартування для покращення міцності;
- Матові поверхні з різними відтінками кольору. Виглядають дуже стильно та оригінально;
- Лакобель – непрозора поверхня скла. Виготовляється за допомогою барвника, який додається до розплавленого скла. Відрізняється стійкістю кольору та великим асортиментом відтінків;
- Посилені скляні поверхні із плівкою;
- Армовані поверхні.

Крім цього, можливе також нанесення малюнка методом фарбування. Малюнок знаходиться під склом, тому барвиста стільниця з малюнком гарантовано прослужить Вам довгі роки без пошкодження зображення.

Досить пофантазувати дозволить можливість нанесення фотодруку на стіл, що подарує Вам лише позитивні емоції від проведення часу на кухні.

Ніжки. Найчастіше скляні стільниці доповнюються металевими ніжками - прекрасний тандем для сучасного інтер'єру. Також можливі варіанти скляних столів з дерев'яними чи ротанговими ніжками будь-якої форми та дизайну.

Столи, виконані зі скла, готові подарувати Вашій кухні додаткову свіжість та стиль, а Вам - покращать настрій. Просто при виборі столу, подивіться у цьому напрямі.

Приємних та вигідних Вам покупок!

З турботою, інтернет-магазин «СТУДІЯ МЕБЛІВ 24/7».