РЕКЛАМАЦІЯ

Будь ласка, зберігайте до моменту завершення збирання меблів всі пакувальні матеріали, в яких вона була доставлена (з нанесеними на них фабричними маркуваннями та кодами) та інструкції зі збирання. Усі претензії щодо рекламації приймаються лише на підставі цих паперів.

МЕБЛІВІ ВИРОБИ, ЯКІ БУЛИ ЗІБРАНІ, ПОВЕРНЕННЮ І ОБМІНУ НЕ ПІДЛІЖАТЬ.

 

ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

На всі товари, придбані у нас, поширюється дія Закону України "Про захист прав споживачів".

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, за винятком дня покупки. Обмін товару належної якості проводиться тільки якщо він не був у вжитку і якщо збережені його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики. Перелік товарів, які не підлягають обміну (поверненню) на підставах, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

Якщо при розгляді Вашої вимоги про повернення товару буде встановлено, що товар був в експлуатації, має дефекти (тріщини, подряпини, сколи, механічні пошкодження за винятком прихованих виробничих дефектів), знаходиться в неповній комплектації або не в заводській упаковці, то обмін/повернення не буде.

Якщо товар придбано з доставкою, то при поверненні товару вартість доставки не повертається.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що згідно з п. 3 ст. 4 Закону України "Про захист прав споживачів" споживач зобов'язаний:

1) перед початком експлуатації товару уважно ознайомитись із правилами експлуатації, викладеними у наданій виробником (продавцем) документації на товар;

2) у разі потреби роз'яснення умов та правил використання товару – до початку використання товару звернутися за роз'ясненнями до продавця (виробника) або іншої зазначеної в експлуатаційній документації особи, яка виконує їх функції;

3) користуватися товаром відповідно до його цільового призначення та дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлених виробником товару в експлуатаційній документації;

4) з метою запобігання негативним для споживача наслідкам використання товару – дотримуватися передбачених виробником товари методів безпеки та передбачених експлуатаційною документацією спеціальних правил, а у разі відсутності таких правил у документації – дотримуватися звичайних зрозумілих методів безпеки, встановлених для товарів такого роду.

Отримання товару:

При отриманні замовлення покупець повинен уважно оглянути товар, переконатися у відсутності видимих ​​механічних ушкоджень, перевірити його комплектацію. Після отримання замовлення претензії до зовнішнього вигляду та комплектації товару не приймаються.

Увага!!! Зображення, представлені на сайті, надано офіційними виробниками товарів. Відтінки можуть відрізнятися від реальних, що не є підставою для повернення.

Вам буде відмовлено у заміні товару на новий (поверненні грошей) якщо:

1) з моменту купівлі товару, що підлягає обміну або поверненню, минуло понад 14 днів;
2) підлягає поверненню товар перестав бути новим, тобто. був у збиранні (монтажі), пошкоджено оригінальне пакування, фабричні ярлики;

Ці умови складені відповідно до чинного законодавства України та не ущемляють законних прав Покупця.

Фабрики виробники залишають за собою право вносити зміни до комплектації, конструкції та колірних відтінків виробів, які не впливають на їх основні функції призначення.

На закінчення, хотілося б додати, що Закон України "Про захист прав споживача", дуже чітко регламентує всі аспекти обміну та повернення товару продавцю. Ми виробляємо обмін товарів та повернення грошей у суворій відповідності до Закону України. Сподіваємося, наведена в цьому розділі інформація виявиться корисною для купівлі товарів у нас.