В одній з попередніх статей ми поговорили про те, які фасади вибрати для шафи-купе. Давайте подивимося, як можна скомбінувати внутрішній простір шафи під Ваш смак та Ваші запити.

При виборі конструкції, в першу чергу, необхідно визначитися, де стоятиме шафа-купе: у спальні,  вітальні, передпокої або іншому приміщенні. Це визначить, яку "начинку" для шафи вибирати.

При виборі наповнення для шафи-купе в передпокої передусім необхідно приділити увагу секції з верхнім одягом, головними уборами та взуттям. На функціональність такої шафи вплине використання різних типів штанг – висувних та не висувних. Так, Ви зможете компактно розмістити весь верхній одяг на плічках. Оптимальна довжина штанги 90-100 см. Також необхідно відразу ж визначити отвір, наприклад, для довгого одягу він повинен бути висотою не менше ніж 150 см, для короткого одягу близько 70 см.

Для зберігання інших речей додаємо полиці-стаціонарні, де можна зберігати коробки із взуттям, светри та інший об'ємний одяг; полиці-похилі, де можна розміщувати взуття щойно роззувшись; гачки для зберігання рукавичок, шарфів та інших аксесуарів. Необхідно також передбачити застосування висувних ящиків для того, щоб покласти туди щітки, крем для взуття, поставити капці. Також проконсультуйтеся зі спеціалістом з приводу типу та якості дверей. Для більшої зручності у внутрішній частині шафи-купе розміщують світильник або встановлюють точкове світло як додаткове джерело світла.

Начинка ж шафи-купе для спальні відрізнятиметься різноманітністю поличок та вішалок для зберігання сорочок, суконь, зберігання постільної білизни та домашнього одягу. Також можливо передбачити використання таких компонентів як: кріплення для праски та дошки для прасування (якщо є необхідність і дозволяє внутрішній простір шафи), вішалки для плічок, вішалки з гачками, щоб розміщувати речі, які не будуть м'ятися, висувні кошики для зберігання різних аксесуарів. Найкраща глибина для шафи в спальні вважається 50-60 см. Така глибина необхідна, щоб встановити штангу стандартного розміру і використовувати конструкцію з комфортом. Антресоль важлива частина конструкції для шафи-купе, розташованої у спальні. У цій ніші Ви зможете зберігати речі великих розмірів, наприклад, ковдри або подушки. Рекомендуємо заздалегідь спланувати розташування антресолей.

Наповнення шафи у дитячій має свої особливості. Така шафа-купе має допомогти оптимізувати простір у дитячій кімнаті. Зазвичай шафа наповнюється полицями та висувними ящиками для зберігання підручників, зошитів, канцелярського приладдя, а також додатковими сітчастими секціями для зберігання спортивного інвентарю. Можна також помістити і комп'ютерний стіл, щоб оптимізувати простір.

Як фахівці в цій галузі, можемо сказати, що існує велика кількість варіантів організації внутрішнього простору для шаф-купе, можна використовувати безліч різних елементів та конструкцій, але базова комплектація для всіх шаф-купе не змінюється. Ми виділили такі основні елементи:

- Полиці, призначені для одягу або коробок;
- Полиці сітчасті або звичайні для взуття;
- Висувні ящики, які використовуються в основному для дрібних речей;
- Перекладини для вішалок або штанги, на які розміщують верхній одяг або одяг зі тканин, що мнуться;
- Зони з гачками для аксесуарів;
- Антресолі чи полиці для зберігання об'ємних речей.

Таким чином, можна спланувати шафу з ідеальним для Вас наповненням або вибрати вже готову, яка буде відповідати Вашим побажанням та потребам. А спеціалісти нашого інтернет-магазину завжди нададуть Вам необхідну інформацію та допоможуть у виборі.

Приємних та вигідних Вам покупок!

З турботою, інтернет-магазин «СТУДІЯ МЕБЛІВ 24/7».