ДОСТАВКА ХАРКІВ

Адресна доставка здійснюється по Харкову та ближньому передмістю. Вартість доставки залежить від району міста і, в обов'язковому порядку, обмовляється з клієнтом перед виконанням замовлення. На відміну від більшості продавців, ми здійснюємо доставку по Харкову оперативно. За умови наявності на складі меблі доставляють клієнту відразу, в день замовлення. У деяких випадках, коли замовлено кілька виробів з різних складів (склади в різних частинах міста), вартість доставки може трохи збільшиться.

При замовленні дрібних виробів (тумби, журнальні столики, деякі моделі комодів і т.д.) можлива попутна доставка (половина від вартості доставки). Доставка у передмістя - за домовленістю.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

У нас передбачена безкоштовна доставка по Харкові на спеціальні акційні товари! Всі товари, доставка яких здійснюється безкоштовно, мають в описі ярлик з відповідним написом "Безкоштовна доставка".

ПІДЙОМ МЕБЛІВ

Підйом (занесення) меблів на поверх оплачується окремо. При оформленні замовлення, якщо необхідний підйом меблів, уточніть, будь ласка, на який поверх необхідно зробити занесення.

САМОВИВІЗ

За деякими групами товарів можливі варіанти самовивезення зі складу в Харкові. Про можливість самовивезення товару, будь-ласка, уточнюйте заздалегідь. Будь ласка, про свій візит також домовляйтеся заздалегідь. Нам потрібен час, щоб підготувати замовлення, зустріти Вас та відвантажити Вам товар.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Про можливість доставки меблів до Вашого населеного пункту Ви можете уточнити, зв'язавшись з нами зручним для Вас способом.

УПАКОВКА

Практично всі меблі доставляють замовнику в розібраному вигляді, у фабричній картонній упаковці. Кожен пакет має відповідне фабричне маркування, де вказано назву виробу, його колір, найменування фабрики-виробника та інша додаткова інформація. Виняток становлять лише деякі моделі м'яких меблів, деякі стільці та табурети, які постачаються у зібраному вигляді. Кожен виріб має інструкцію зі збирання, в якій докладно описані всі необхідні операції та послідовність збирання.

Ми, в обов'язковому порядку, перевіряємо попачечну комплектацію замовлення, наявність фурнітури, показуємо клієнту цілісність всіх фасадних частин меблів (дверцята, кришки МДФ, скло, дзеркала тощо).

МЕБЛЕВІ ВИРОБИ, ЯКІ БУЛИ ЗІБРАНІ, ПОВЕРНЕННЮ ТА ОБМІНУ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.