Інтернет-магазин "Студія Меблів 24/7" - це унікальний проект, який поєднує всі переваги онлайн-магазину меблів та інформаційний портал меблевої тематики. Ми пропонуємо нашим клієнтам величезний асортимент фабричних корпусних та м'яких меблів за найвигіднішими цінами в Харкові. Окрім цього, наші клієнти отримують широку інформаційну підтримку на всіх етапах, починаючи від процесу вибору та замовлення меблів та закінчуючи її збиранням та експлуатацією. За допомогою інформаційного блоку на нашому сайті Ви зможете дізнатися як правильно вибрати ті чи інші меблі, з яких матеріалів вони виготовлені, які має характеристики та особливості конструкції. Ми співпрацюємо з провідними меблевими фабриками України, що дозволяє запропонувати нашим клієнтам величезний асортимент сучасних та якісних меблів за найвигіднішими цінами. Ми порекомендуємо продукцію, яка підходить саме Вам! Бажаємо Вам приємних покупок!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

АСОРТИМЕНТ

На нашому сайті представлена ​​продукція більш ніж 16 фабрик з усієї України.

Окрім харківських фабрик, у нас представлені вироби багатьох виробників з Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Білої Церкви, Умані, Львова та інших міст України.

Ми постійно розширюємо асортимент нашої продукції, і намагаємося запропонувати Вам ще більше якісних, красивих, зручних та оригінальних меблів за доступною ціною.

ШВИДКА ДОСТАВКА

На відміну від більшості продавців, ми доставляємо оперативно. За умови наявності на складі, меблі доставляють клієнту відразу, в день замовлення (незалежно від вартості та обсягу замовлення).

ПЕРЕВІРКА

Ми докладаємо максимально можливих зусиль, щоб убезпечити наших клієнтів від неприємних ситуацій, пов'язаних із попаданням бракованих деталей або недостачами. В обов'язковому порядку перевіряємо комплектацію товару, розкриваємо всі упаковки зі склом, дзеркалами, фасадними частинами виробів, перевіряємо та показуємо клієнту їх цілісність. Це дозволяє звести до мінімуму ймовірність попадання браку.

ГНУЧКІСТЬ

У роботі з клієнтами ми намагаємося виявити максимальну гнучкість практично в будь-яких умовах та ситуаціях. Доставки в будь-який (навіть вихідний) день і будь-який час, допомога з вивезенням старих меблів, якісна інформаційна підтримка і т.д. Все це робиться для того, щоб клієнт, який до нас звернувся, залишився задоволеним нашими послугами та ще неодноразово звернувся б до нас надалі.

Ми завжди намагаємось запропонувати нашим клієнтам найбільш широкий вибір меблів за найнижчими цінами у Харкові. Якщо Ви де-небудь побачили товари, які є на нашому сайті, за нижчою ціною, повідомте нам, будь ласка. Ми спробуємо продати цей товар ЩЕ ДЕШЕВШЕ.

БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Усім нашим клієнтам ми надаємо безкоштовні консультації з питань, пов'язаних із нашими товарами. Ми завжди готові відповісти на питання, що стосуються комплектації меблів, пояснити та докладно описати конструктивні особливості товару, що замовляється. При необхідності, ми можемо зв'язатися з виробником виробу і отримати від нього відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

При доставці (самовивозі) меблів, ми можемо дати консультацію щодо основних моментів, що стосуються збирання товару, звернути увагу клієнта на всі особливості та нюанси, які можуть виникнути при збиранні та подальшій експлуатації конкретного виробу.