Представляючи ідеальний інтер'єр у своїй кімнаті, кожна дівчина, в першу чергу, замислюється про придбання «жіночих» меблів, які продаються як у складі меблевого гарнітура, так і окремо. Сьогодні відповімо на запитання наших клієнтів: Які моделі сучасних туалетних столиків можна придбати сьогодні? У яких випадках потрібно купити комод із дзеркалом замість столика? Які меблі вибрати, щоб вони були багатофункціональними і, в той же час, виконували декоративну роль.

Туалетні столики у продажу можна побачити у різних варіантах. Основним елементом оформлення туалетного столика є дзеркало, саме воно задає основний декоративний та функціональний напрямок, акцентує увагу та підкреслює необхідні зони у приміщенні. Залежно від конструкції дзеркала розрізняють такі види столиків:

Трюмо – це класичний варіант дзеркала, вперше виготовлений у Франції. Таке дзеркало зазвичай має великі розміри і має прямокутну форму. Спочатку ці вироби заповнювали простір між вікнами. Під дзеркалом розташовувався невеликий столик чи тумба із ящиками. Велике дзеркало наповнює денним світлом і візуально робить приміщення більшим, тому підходить навіть для маленьких кімнат. Якщо Ви любите одягатися на повний зріст і дивитись на себе у дзеркало, то цей варіант для Вас. 
Трельяж включає в себе три дзеркала, які можна складати. У класичному варіанті виріб складається з двох маленьких і одного великого дзеркала по центру. Трельяж обов'язково має тумбочку або туалетний столик для зберігання косметики та всіляких дрібниць. Особливістю потрійного дзеркала вважається те, що воно дає можливість подивитися на себе з усіх боків, завдяки бічним фрагментам дзеркала, які можна встановлювати на власний розсуд. Цей варіант допоможе самостійно зробити укладання або зачіску, подивитися вбрання з усіх боків, а також надасть достатньо місця для зберігання косметики. Єдине, до чого потрібно бути готовим тим, хто хоче купити  трельяж – це наявність досить просторої спальні, тому що виріб має вагомі габарити.

Столик з дзеркалом, що обертається - це двостороннє дзеркало, яке закріплене на рухомій платформі. Ідеальний варіант для нанесення макіяжу чи догляду за обличчям. Підійде також для просторих кімнат через особливості розворотного механізму. Розглядаючи такий варіант, необхідно передбачити додаткове місце від стіни, щоб була можливість розвернути дзеркало потрібною стороною.

Консоль – це маленький туалетний столик із опорою на дві чи три ноги із прихованим дзеркалом. Підходящий варіант для маленької спальні, але розмір дзеркала залежатиме від ширини стільниці. Такий тип дзеркала в основному має декоративне призначення в інтер'єрі, але його можна також використовувати як журнальний столик або елегантну підставку, стол для ноутбука або для заповнення паперів.


Альтернативним варіантом туалетного столика є комод із дзеркалом, закріпленим на стіні або стільниці. Комод уперше з'явився у Франції та ще кілька десятків років тому вважався предметом розкоші.

Цей виріб ідеально підійде, якщо:

- Ви втомилися від масивних шаф і плануєте вивільнити більше простору в своїй кімнаті;

Порада: Придивіться до комоду з висувними поздовжніми ящиками та стільницею, який використовується для зберігання білизни, одягу та іншого побутового приладдя.

- Вам потрібно більше місця для зберігання косметики, біжутерії, сумочок, капелюхів, рукавичок та інших аксесуарів;

Порада: У цьому випадку підійде Комод-бюро із численною кількістю різних за розміром ящиків.

- Вам не вистачає широкої стільниці, на яку можна поставити різні предмети: сувеніри, фоторамки, квіти, прикраси і т.д;

Порада: Робочий простір та зону для зберігання речей Вам забезпечить Комод-стіл. 

Основною перевагою комода з дзеркалом буде його багатофункціональність, можливість підібрати стильний дизайн, місткість та різноманітність розмірів та форм, але якщо Ви віддаєте перевагу комфортному сидінню перед дзеркалом і робити макіяж чи зачіску, то придивіться до туалетного столика з дзеркалом, різноманітність форм та розмірів за доступною ціною Вас також потішать.

Якщо Ви вирішили замовити меблі у нашому інтернет-магазині, ми Вам із задоволенням допоможемо у виборі відповідної моделі.

Приємних та вигідних Вам покупок!

З турботою, інтернет-магазин «СТУДІЯ МЕБЛІВ 24/7».