Гардеробна кімната – чудове рішення, мета якого зробити життя домочадців ще зручнішим та комфортнішим. Насамперед, використання гардеробної дозволить заощадити простір в іншому житловому приміщенні, адже не буде необхідності ставити в кімнатах об'ємні шафи. Більше того, якщо все грамотно облаштувати, кожна річ перебуватиме на своєму місці і знайти сукню або костюм буде простіше простого. У цій статті ми розповімо про варіанти гардеробних кімнат, що найчастіше зустрічаються.

На практиці зустрічається два основних типи організації гардеробної: окрема кімната та модульне планування.

Окрема гардеробна кімната може бути оснащена будь-яким наповненням. Все залежатиме від ваших побажань, матеріальних можливостей та натхнення на організацію окремої зони для кожного члена сім'ї.

На сьогоднішній день існує безліч порад як облаштувати гардеробну так, щоб система зберігання речей була максимально проста і зрозуміла, а також легко встановлювалася. У зв'язку з цим, виробники ґрунтовно продумують планувальні рішення гардеробних кімнат. У такому приміщенні можна також розмістити прасувальну дошку, різні побутові предмети, інструменти для роботи та хобі. Наприклад, у практиці планування гардеробної були замовники, яким необхідно було зберігати музичні інструменти. Відповідно планування вбиральні здійснювалося за їх індивідуальними побажаннями з можливістю безпечного та зручного зберігання. Це лише окремий випадок, який вкотре підказує, що кожна людина має свої переваги та бачення організації свого особистого простору.

Основні типи планування гардеробної кімнати

П-подібна. Найбільш зручний варіант планування, при якому стелажі та стійки з перекладинами можна монтувати на трьох стінах, а також можна розмістити дзеркало та туалетний столик, якщо дозволяє площа відведеного простору під вбиральню.

Трикутна. Достатньо містка і не займе багато місця в кімнаті. Зазвичай такі кімнати облаштовують у міських квартирах, використовуючи частину житлового приміщення. Найпопулярніший в даний час варіант гардеробної. Шафи розташовуються вздовж двох стін та з'єднуються у кутку кімнати.

П'ятистінна. Такий варіант передбачає використання під стелажі всього двох стін приміщення, решта – це перегородки з гіпсокартону, які утворюють п'ятикутний периметр вбиральні.

Модульна гардеробна створюється за допомогою перегородки та готових модулів, які допоможуть заощадити простір і також, як і в окремих гардеробних, зберегти весь одяг у порядку. За допомогою таких модульних систем можна створити широку варіативність у плануванні простору, відведеного під гардеробну.

Лінійна модульна гардеробна - найпростіший варіант планування. Зазвичай розташовується вздовж стіни спальні, дитячої чи коридору. Спланувати гардеробну можна за допомогою вже готових модулів, взявши за основу, наприклад, фото наповнення шафи-купе, що сподобалося Вам.
Найфункціональнішим рішенням для гардеробної будуть розсувні двері. Вони зручні в експлуатації та заощадять корисну площу. Фасади таких дверей можуть бути різноманітними в залежності від стилю Вашого приміщення. 

Формування системи зберігання передбачає чітке розуміння обсягів одягу, пар взуття та кількість інших необхідних предметів, які одночасно будуть знаходитися у гардеробній кімнаті. Тому, перш ніж зробити замовлення гардеробної, продумайте всі деталі до дрібниць: скільки і які речі планується в ній помістити, визначте необхідні елементи та аксесуари внутрішнього наповнення. Ви також можете доручити організувати простір вбиральні дизайнерам-професіоналам, які з легкістю втілять Вашу мрію у реальність.

Приємних та вигідних Вам покупок!
З турботою, інтернет-магазин «
СТУДІЯ МЕБЛІВ 24/7».