У період загальної комп'ютеризації все більше людей проводять час за комп'ютером, навчаючись нових знань або нової професії, створюючи програмні продукти або просто черпаючи знання з мережі Інтернет. А чи замислювалися Ви, наскільки комфортно обладнано Ваш робочий простір? Як правильно Ви сидите за столом? Якщо Вам небайдужа Ваша постава та постава Ваших дітей, то давайте розберемося які бувають комп'ютерні крісла та офісні стільці та визначимо оптимальний для Вас варіант.

Основними характеристиками, на які варто звернути увагу при купівлі комп'ютерного крісла:

1. Наявність підлокітників. Покращений варіант, якщо регулюються підлокітники. Їхню висоту можна налаштувати під висоту підйому руки, а також відрегулювати кут нахилу, вперед-назад або в сторони. Прекрасний додатковий варіант для зміни положення рук, особливо, якщо Ви не встаєте з-за столу більше 4 годин поспіль.

2. Висота спинки та підголовник. Низькою вважається спинка, якщо її висота не перевищує 350 мм. Середня спинка – 350-450 мм. Високою вважається спинка понад 450 мм. За правилами ергономіки, якщо Вам доводиться сидіти протягом дня безперервно більше 50 хвилин, крісло має бути з високою спинкою, що забезпечує опору всій спині. У середньому висота високої спинки становить 650–770 мм. Підголовник у комп'ютерному кріслі не завжди потрібний, але буде корисним, якщо необхідно зняти напругу в м'язах шиї.

3. Можливість регулювання висоти від підлоги. Сучасні комп'ютерні крісла мають гідравлічний газовий пристрій, так званий газліфт, який піднімається і опускається при необхідності. Високі люди легше пристосовуються до низьких сидінь. Низьким вважається рівень 350-400 мм від підлоги, середня висота 400-450 мм, висока 450-490 мм.

4. Механізм хитання. Одним із бюджетних варіантів є механізм TITL. Є більш дорогі варіанти - синхромеханізми, мультиблоки, які буквально підлаштовуватимуться під Вашу спину.

5. Оббивка. Комп'ютерне крісло може оббиватися меблевою тканиною, сіткою, шкірою, замінником шкіри. Більш практичним варіантом для будинку вважається оббивка з мікрофібри та сітки. Тканина - приємніший варіант, ніж шкіра. Перевага сіткових крісел у тому, що в спеку вони добре провітрюються. Шкірзамінник використовується в основному у кріслах для керівників. Це практичний матеріал, який не боїться розлитої рідини та довго зберігає презентабельний вигляд.

При покупці дитячого комп'ютерного крісла необхідно звернути увагу на таку характеристику, як спинка, що регулюється по висоті. Як правило, дитячі крісла виробляються без підлокітників та мають оббивки з барвистими малюнками та квітами.


Якщо ж Ви проводите за комп'ютером не більше 20-30 хвилин одноразово, або Ваша робота пов'язана з тим, що Вам необхідно часто вставати з-за столу і Ви постійно рухаєтеся, то хорошим варіантом буде придбання офісного стільця на ніжках. Відсутність підлокітників дозволить мобільно сідати за стіл. Такі стільці дуже практичні, до того ж придбати їх можна за нижчою ціною, ніж комп'ютерні крісла.

Підсумовуючи, можна сказати, що головне визначити для себе необхідний мінімум функціональних особливостей комп'ютерного крісла або стільця. А зорієнтуватися у всьому різноманітті пропозицій Вам з радістю допоможуть наші консультанти.

Приємних та вигідних Вам покупок!

З турботою, інтернет-магазин «СТУДІЯ МЕБЛІВ 24/7».