Правильне зберігання взуття – одна з найважливіших вимог щодо дотримання гігієни та порядку в будинку. Важливим фактором є також збереження взуття. Попит на такі спеціальні меблі в нашому регіоні дуже великий, адже кожні 3 місяці нам необхідно міняти взуття в залежності від сезону. У цій статті розглянемо всілякі варіанти тумбочок під взуття, які пропонують сучасні українські виробники.


Етажерка. Найпростіша модель для зберігання взуття. Відрізняються за кількістю поличок, шириною і глибиною. Поєднує їх те, що взуття знаходиться на видному місціі, що не завжди буває естетично. Із позитивних моментів варто відзначити швидке провітрювання вологого взуття. Такий виріб часто можна зустріти у приватних будинках при вході, практичний та недорогий варіант.

Тумба для взуття із фасадами. Займає трохи більше місця за рахунок наявності дверцят, що відкриваються. За способом відчинення дверцята можуть бути зсувними, відкидними, розстібними. Тому перед покупкою тумби необхідно передбачити достатньо місця, що враховуючи амплітуду відкриття та закриття.

Вузька тумба для взуття, так звана взуття-слім. Як правило, має спеціальні відкидні шухлядки і вище, ніж звичайна тумба для взуття, тому дуже містка. Перевагою таких тумб є те, що вони приховують взуття і не займають багато місця. Відмінний варіант для зберігання високого взуття.


Тумба з сидінням для перевзуття або банкетка. Модель, що поєднує місце для зберігання взуття і зручний пуф. Такий виріб не повинен перевищувати рівень табурету, тому не може бути досить високим. Але зустрічаються тумби складної конструкції, що дозволяють досягти більшої місткості та зручності. Так, наприклад, сидіння розташоване на одній частині тумби, а інша частина тумби продовжується вище і використовується як невеликий столик або поличка.

Тумба для взуття у вигляді комоду. Вигідне придбання для великої родини. Зазвичай такі тумби мають великі габарити, але дуже місткі. Висувні ящики верхньої частини тумби послужать для зберігання шапок, рукавичок та різноманітних аксесуарів. Також можна зберігати там предмети догляду за взуттям: щітки, губки, крем.


Тумба для взуття із дзеркалом та вішалкою. Досить функціональний виріб, який дозволить подивитись у дзеркало перед тим, як вийти з дому, та захопити з собою парасольку у разі дощу, що розташований на вішалці.

Вибрати та замовити тумбу для взуття потрібного розміру та стилю із задуманим функціоналом досить легко на нашому сайті "Студія Меблів 24/7". Тут Ви знайдете доступні та демократичні ціни на меблі у всіх товарних категоріях від українських виробників, а також скористатися постійною меблевою акцією "Краща Ціна".

Приємних та вигідних Вам покупок!

З турботою, інтернет-магазин «СТУДІЯ МЕБЛІВ 24/7».