Отже, Ви придбали кухню, тепер можна розпочати її монтаж. Правильний монтаж та якість складання значно збільшують термін експлуатації кухні, а також термін роботи механізмів та фурнітури. У разі некваліфікованого монтажу зазвичай одразу виникають поломки чи неточності.

Підготовка приміщення до монтажу кухні

Бажано перед встановленням кухні провести ремонт приміщення, в якому стоятиме кухня, виконати перенесення труб водопостачання, розеток, а також перекласти кахель з урахуванням розміщення та розмірів нової кухні. Для кріплення верхніх ящиків гіпсокартонові стіни повинні бути не тоншими за 5 см.

Розміщувати розетки на стінах потрібно у зручному місці на висоті 105 см від підлоги. Водопровідні труби зазвичай потрібно виводити по центру тумби для миття на висоті 50-55 см від підлоги. Злив монтується також на висоті 45 см від підлоги. Для такої техніки, як посудомийна і пральна машинки знадобляться додаткові крани для підключення подачі води, а також шланги для зливу.

Рекомендації щодо монтажу кухонних меблів.

Складання кухонних меблів, потрібно проводити згідно з інструкціями фабрики (які зазвичай присутні в упаковці), використовуючи тільки фурнітуру, що входить у комплектність ящика. Для того щоб не переплутати фурнітуру та деталі різних ящиків, відкривайте та робіть монтаж по одній упаковці.

При монтажі мийки та газової поверхні усі зрізані торці кухонної стільниці бажано обробити силіконовим герметиком. Також рекомендуємо обробити всі зрізи в корпусах нижніх тумб, які з'явилися при підключенні комунікацій водопостачання та зливу. При розставлянні нижніх ящиків кухні, не можна допускати щоб газова плита, духовка або поверхня були ближче ніж на 20 см до холодильника.

Для кріплення верхніх ящиків використовуйте дюбелі залежно від типу стін. Для стін з гіпсокартону використовуйте дюбелі, що розкриваються (6 х 16 ). Для бетонних або цегляних стін - універсальні дюбелі 8 х 40.

При кріпленні верхніх ящиків відстань від початку стільниці нижніх тумб до дна верхніх тумб має бути не менше 55 см.

Потрібно також врахувати, що при монтажі та експлуатації не допускається, щоб поверхня газової плити А була нижчою за поверхню тумби В.

Торці стільниці, які примикають до кухонної плити, необхідно убезпечити не тільки від попадання вологи (обробка силіконовим герметиком), а й від дії високої температури. Для цього ми рекомендуємо придбати в магазинах меблевої фурнітури  або заказати разом із кухнею торцеві накладки (заглушки). 

Якщо потрібно зробити стик двох стільниць (наприклад, в кухонному кутку), то застосовуються спеціальні кутові з'єднувальні планки.

Як додатковий аксесуар можна встановити пристінний борт. Він прикриє щілину між стільницею та стіною, і перешкоджатиме попаданню туди сміття.

Також рекомендується з'єднати між собою всі секції кухні спеціальними міжсекційними стяжками або шурупами 30 мм. Таке поєднання надасть жорсткість та монолітність всієї конструкції.

Сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть уникнути небажаних помилок, які зазвичай допускаються при монтажі кухні, а також зробити якісний та швидкий монтаж Вашої нової кухні.

Приємних та вигідних Вам покупок!

З турботою, інтернет-магазин «СТУДІЯ МЕБЛІВ 24/7».